RU

Уряд Росії перегляне правила торгівлі

13.07.2009, 09:49

Законопроект про торгівлю розглянуть сьогодні російські міністри на засіданні президії уряду. Документ розроблявся багато років. Він має закріпити єдині для всіх мереж і постачальників правила взаємодії. А також захистити постачальників від несумлінних дій торгових компаній. Про це повідомляють "Вести".

Планується, що документ закріпить єдині для всіх мереж і постачальників правила взаємодії. Зокрема, встановлюються конкретні терміни оплати поставленої продукції. Забороняється включати в ціну договору будь-які види бонусів, в тому числі плату за входження у мережу.

У документі враховано побажання і побоювання не тільки постачальників, але й торгових компаній. Зокрема, нічого не говориться про введення граничних торгових надбавок, тобто пряме держрегулювання цін. Хоч саме поняття прописане і може здійснюватися після прийняття додаткових нормативних актів. Очікується, що найближчим часом законопроект надійде на розгляд у Думу.

Розробники закону відмовилися від спроби розділити товари на вітчизняні і імпортні, щоб першим надавати якісь преференції.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини