RU

Уряд перерахував потерпілим областям 145 млн. грн

29.07.2008, 12:05

Уряд перерахував на рахунки шести потерпілих від стихійного лиха областей України 145 млн. грн. з резервного фонду Держбюджету. Тепер оперативність розподілу матеріальної допомоги залежить від скоординованої роботи органів місцевої влади. Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник Міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, П. Розенко зазначив, що 5 млн. грн перераховано на рахунки Вінницької області, 10 млн. грн. - Закарпаття, 60 млн. грн. - Івано-Франківської, 15 - Львівської, 5 - Тернопільської, 50 - Чернівецької. Із цих коштів планується виплатити матеріальні допомоги сім'ям загиблих по 100 тис. грн кожній, а також авансові платежі всім потерпілим. Зокрема по 5 тис. грн. на сім'ю власникам зруйнованих житлових будинків, по 2,5 тис. грн. - відселеним сім'ям, чиє житло вимагає капітального ремонту і по 1 тис. грн. - власниками пошкодженого житла. "Це лише перші авансові платежі, які передбачено розподілити потерпілим вже сьогодні", - наголосив заступник міністра.

Також П. Розенко зауважив, що оперативність розподілу матеріальної допомоги сьогодні вже залежить від роботи місцевих органів влади, і закликав керівників областей та районів в найкоротші терміни скласти списки потерпілих, щоб матеріальну допомогу було розподілено максимально оперативно. Крім того, за словами заступника міністра, перші виплати вже здійснено в Чернівецькій області для сімей восьми загиблих. Кошти перераховано на особисті рахунки сімей загиблих у відділеннях "Ощадбанку".

Нагадаємо, Держказначейство України відкрило Міністерству праці та соціальної політики недержавний рахунок для зарахування благодійних внесків для потерпілих від стихії областей.

Благодійні внески та спонсорську допомогу можна переказувати на рахунок №37117125000023, одержувач - Міністерство праці та соціальної політики, ЕДРПОУ 00013669, банк Державне казначейство України м. Київ, МФО 820172, призначення платежу - "переказ благодійних внесків для ліквідації наслідків стихійного лиха в західних областях України".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини