RU

Уряд децентралізує видатки на 2009 рік

04.09.2008, 13:03

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє децентралізацію видатків на 2009 рік. Про це вона заявила сьогодні на нараді з мерами міст України з питань формування Держбюджету на 2009 рік.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю. Тимошенко зауважила, що необхідно передати у розпорядження місцевих органів влади закупівлю лікарських препаратів, розвиток донорства, підготовку кадрів, реформування ЖКГ та ліквідацію наслідків підтоплень, реформування комунального господарства у сільській місцевості. На ці програми планується витратити 3 млрд. 226 млн. грн. Цими коштами місцеві бюджети зможуть розпоряджатися вже з 1 січня 2009 року.

Крім того, уряд має намір виділити місцевим органам влади субвенції із Держбюджету у розмірі 5 млрд. 455 млн. грн., які буде витрачено на закупівлю шкільних автобусів, комп'ютеризацію шкіл, розвиток метрополітену та інші програми. Ці кошти буде розподілено між місцевими радами залежно від кількості населення, яке мешкає на цій території.

Нагадаємо, раніше глава уряду повідомила, що прибутки місцевих бюджетів у 2009 році буде збільшено на 43 млрд. 251 млн. грн. порівняно із 2008 роком.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини