RU

Урожайність зернових становить 34,1 центнера з гектару

05.08.2008, 12:10

Урожайність зернових у 2008 році становить 34,1 центнера з гектару. Про це сьогодні під час наради з аграріями повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Ми сьогодні маємо рекордну за часи незалежності врожайність. На цю хвилину – 34,1 центнера з гектару, і це означає, що це ще не остання позитивна цифра, тому що зараз збір урожаю говорить про те, що ми можемо мати і кращу цифру", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду зауважила, що 14 регіонів України вже зібрали по одному і більше мільйону тонн зерна, а Одеська та Дніпропетровська області – 3,4 і 3 млн. тонн зерна відповідно. Запорізька, Харківська, Миколаївська області – від 2,8 до 2,4 млн. тонн. Кіровоградська та Херсонська області – по 2 млн. тонн, Полтавська, Черкаська, Донецька області та АР Крим – близько 1,8 млн. тонн кожна. Київська, Вінницька, Луганська області – 1,2-1,3 млн. тонн. "Я думаю, що такі результати говорять про те, що праця хліборобів, селян, аграріїв сьогодні є настільки ефективною, що ми вже можемо досягати таких прекрасних врожаїв", - зазначила Прем'єр.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини