Уперше за 15 років. Кабмін підвищив тариф на доставку пенсій

04.12.2019, 14:56
Уперше за 15 років. Кабмін підвищив тариф на доставку пенсій - Фото
Фото: Укрпошта

Кабінет міністрів установив новий тариф на послугу з виплати та доставки пенсій та грошової допомоги. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 4 грудня.

Із 1 січня 2020 року тариф на послуги в місті складе 1,15% (діючий 0,79%) від суми відповідної виплати, в селі й селищі міського типу - 2,3% (1,56%). Доставку пенсій і субсидій забезпечить Укрпошта.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, підвищення тарифів відбулося вперше за останні 15 років і дозволить забезпечити отримання пенсій для близько чотирьох мільйонів українців у містах та селах.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що на доставку пенсій у 2020 році Кабмін виділив додатково 900 млн грн.

Читайте також: Пенсія, як у Європі, але в Україні: як, коли і за чий рахунок?

  • Раніше в Укрпошті заявляли, що з 1 січня 2020 року компанія не буде доставляти пенсії за поточним збитковим тарифом. Тоді гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський запропонував два виходи з ситуації: прийняти новий тариф на доставку пенсій і винести послугу з доставки пенсій на відкритий тендер, щоб ринок вирішив, скільки вона коштує.
  • У 2018 році стало відомо, що Укрпошта понесла 1 млрд грн збитків через доставку пенсій українцям.
Укрпошта надає свої послуги на 100% території України, маючи 11 000 відділень і понад 30 000 листонош. Дохід Укрпошти протягом останніх 3 років збільшився з 4 до майже 8 млрд грн.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина