RU

Уманський: 75% кредиторів "Нафтогазу" погодяться на реструктуризацію боргів

31.08.2009, 15:02

Виконувач обов'язків Міністра фінансів України Ігор Уманський упевнений, що 75% кредиторів НАК "Нафтогаз України" погодяться на реструктуризацію боргів компанії. Про це він заявив сьогодні журналістам.

"Безумовно, за будь-яким процесом і за будь-якими діями треба шукати інтерес. Є дуже невеликий інвестор, який, наскільки я знаю, контролює до 2% боргу і намагається влаштувати певний скандал з цього приводу. Я не думаю, що це той обсяг, який зможе істотно вплинути на позицію інвесторів", - сказав І.Уманський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

І.Уманський висловив впевненість, що 75% кредиторів НАК "Нафтогаз України" погодяться на реструктуризацію боргів компанії.

Нагадаємо, в НАК зазначає, що останнім часом поширилися спекуляції щодо намірів компанії реструктуризувати її єврооблігації. Компанія заявляє, що вона дійсно провела попередні переговори з рядом кредиторів. "Проведені і майбутні переговори з інвесторами допоможуть визначитися з планом дій, який якнайкраще задовольнить всі сторони і зробить внесок в подальший розвиток компанії", - відзначили у "Нафтогазі".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що частина інвесторів, що вклали гроші в облігації української національної компанії, не хочуть реструктуризувати борг "Нафтогазу", як того хотіло Міністерство фінансів. Реструктуризацію облігацій "Нафтогазу" прирівнювали до дефолту.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини