RU

Ультиматум "регіоналів": Спочатку підвищення "мінімалки", потім все інше

03.09.2009, 15:49

Доки не буде розглянуто питання про підвищення мінімальних заробітних плат і пенсій, ніякі інші питання у парламенті розглядатися не будуть. Про це сьогодні на брифінгу заявив перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Лавринович.

"Завтра без розгляду питань щодо підвищення соціальних стандартів, відповідно до тих розрахунків, які зроблені Міністерством праці і соціальної політики щодо вартості споживчого кошика... без того, щоб це було переглянуто, ніякі інші питання в парламенті України розглядатися не можуть", - сказав О.Лавринович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він відзначив, що на позачергове засідання Верховної Ради України винесені такі питання, як питання про місцеве самоврядування. Але при цьому він зауважив, що ці законопроекти є неконституційними, оскільки передбачають продовження повноважень депутатів місцевих рад на один рік.

"Тому, розуміючи це, очевидно, такий підхід було запропоновано для того, щоб показати у суботу, що є такі недобрі депутати, які не хочуть допомагати місцевому самоврядуванню без того, щоб вирішити те питання, яке вони вважають найголовнішим", - сказав О.Лавринович, маючи на увазі зустріч Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко у суботу з головами обласних рад.

Нагадаємо, 1 вересня було відкрито п'яту сесію Верховної Ради VI скликання. Однак депутати пропрацювали недовго: вже через кілька годин Партія регіонів заблокувала парламентську трибуну. Перед блокуванням народні депутати провалили запропонований Партією регіонів законопроект N4557 про підвищення мінімальних зарплат і пенсій. За його прийняття проголосували тільки 200 депутатів.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини