RU

Укрзалізниця сплатила майже 18,3 млн грн штрафу

17.05.2021, 20:51
Укрзалізниця сплатила майже 18,3 млн грн штрафу - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

АТ "Укрзалізниця" сплатило накладений Антимонопольним комітетом України штраф у розмірі 18,28 млн грн і припинило стягувати окрему плату за обслуговування вантажів на малодіяльних станціях. Про це повідомляє  пресслужба АМКУ.

Компанія сплатила в повному розмірі накладений комітетом штраф і повідомила про припинення дії Порядку визначення "малодіяльних станцій" і стягнення додаткової плати за обслуговування вантажів на них.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

В АМКУ зазначають, що УЗ оскаржила рішення комітету в суді, однак Господарський суд міста Києва в задоволенні позовних вимог відмовив повністю. Наразі триває апеляційне провадження.

За даними АМКУ, компанія займаючи в 2018-2020 роках монопольне становище на ринку перевезення вантажів залізничним транспортом в межах країни, розробила і ввела так званий "Порядок проведення рейтингового аналізу діяльності вантажних станцій". Він визначав критерії включення/виключення вантажних станцій в/із переліку малодіяльних. Порядок проведення цього рейтинг-аналізу і термін "малодіяльна вантажна станція" компанія ввела самостійно.

На основі створеного переліку станцій Укрзалізниця одноосібно, без прохання вантажовласників і без визначення з ними методів узгодження тарифу, ініціювала підписання зі своїми клієнтами додаткових угод до договорів про надання послуг із перевезення вантажів на малодіяльних станціях. Підписання цієї угоди було безальтернативною умовою надання клієнтам залізниці послуг із перевезення.

Такі дії Укрзалізниці, зазначають в АМКУ, створювали для суб'єктів господарювання нерівні умови отримання послуги, оскільки клієнти, які користувалися так званими малодіяльними станціями, платили більшу вартість за обслуговування вантажів у порівнянні з тими клієнтами, які цими станціями не користувалися. Згідно з даними компанії, підвищену оплату за обслуговування малодіяльних станцій вона стягувала з 9 січня 2019 до 3 вересня 2020 року включно.

У комітеті зазначають, що цю послугу неможливо було би ввести в умовах існування значної конкуренції на ринку. В іншому випадку суб'єкти господарювання мали можливість відмовитися від підписання додаткової угоди, адже це призводило до істотного збільшення їх витрат.

Проведений АМКУ аналіз собівартості послуги з обслуговування малодіяльних станцій показав, що вона економічно необґрунтована. Тому відомство встановило, що введення Укрзалізницею такої послуги призвело до ущемлення інтересів інших суб'єктів господарювання чи споживачів і зобов'язав товариство припинити порушення.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини