Укрзалізниця припиняє міжнародне сполучення

16.03.2020, 10:08
Укрзалізниця припиняє міжнародне сполучення - Фото
Фото з Facebook Євгена Кравцова

У Мінінфраструктури обіцяють, що пасажирам віддадуть гроші за квитки на скасовані міжнародні потяги

Укрзалізниця припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 17 березня до завершення періоду карантину.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, пасажирам повернуть повну вартість квитків на скасовані міжнародні потяги - без справляння додаткових зборів.

У міністерстві уточнили, що гроші можна отримати в будь-якій залізничній касі. Квитки, придбані через інтернет, повертаються через онлайн-сервіси.

На поїзди, яким обмежать маршрут, повну вартість квитка можна повернути в разі скасування зупинки, до якої у пасажира був проїзний документ. В інших випадках повернення квитків буде на загальних підставах у відповідності з правилами перевезення пасажирів.

У Мініфраструктури нагадують, що повністю припинене пасажирське залізничне сполучення між Україною і Польщею. Зокрема, скасовані поїзди №67/68 Київ - Варшава, №89/90 Перемишль - Львів, №51/52 Львів - Вроцлав, та безпересадкові вагони Київ - Вроцлав. Поїздам №705/706 і №715/716 Київ - Перемишль обмежений маршрут до Львова. Також Львів буде кінцевою станцією для поїзда №35/36 Одеса - Перемишль, який відправляється у рейс з 14-16 березня.

Крім того, 16 березня не вирушить у рейс поїзд чотирьох столиць у зв'язку з карантином в Литві та Латвії. Про подальше курсування буде поінформовано додатково.

З 16 березня припиняється також пасажирське сполучення з Росією, Білоруссю та Молдовою. Повний перелік скасованих поїздів опублікований на сайті УЗ.

13 березня було призупинено залізничне сполучення зі Словаччиною.

Продаж квитків на скасовані рейси припинений.

У Мінінфраструктури нагадують, що міжнародне пасажирське залізничне сполучення припинено згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України №288-р до завершення карантину, викликаного спалахом коронавірусу COVID-19, або до прийняття відповідних рішень уряду України.

Читайте також: Митниця опублікувала інтерактивну карту відкритих пунктів пропуску на кордоні

  • З 12 березня в Україні ввели тритижневий карантин у зв'язку з коронавірусом. Всі навчальні заклади повинні бути закриті до 3 квітня включно.
  • З 17 березня на два тижні Україна повністю припинить пасажирські авіаційні перевезення. Президент Володимир Зеленський закликав усіх українців, які перебувають за кордоном, протягом наступних трьох діб повернутися додому.
  • Також на два тижні Україна повністю закриває кордони на в'їзд для іноземних громадян.
  • 15 березня міністр охорони здоров'я Ілля Ємець заявив про необхідність закрити ТРЦ, змінити режим роботи громадського транспорту і не збиратися більше десяти чоловік.

Читайте російською: Укрзалізниця прекращает международное сообщение

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии