RU

Укрзалізниця повертає п'ятиденку для всіх працівників

25.03.2021, 15:23
Укрзалізниця повертає п'ятиденку для всіх працівників - Фото
Ілюстративне фото (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

З 15 квітня АТ "Укрзалізниця" повертає всіх своїх працівників на п'ятиденних робочий графік. Про це в Facebook повідомив в.о. голови правління УЗ Іван Юрик.

C 1 квітня працівникам УЗ повинні відновити соціальні виплати, які відклали через коронакризу. Тоді ж обіцяють збільшити на 25% денні витрати на відрядження по Україні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У червні в компанії очікують стабілізацію фінансово-економічної ситуації. Зважаючи на це в червні працівникам УЗ повинні на 8% підвищити зарплати.

Рішення прийняті в діалозі з профспілками, заявив Юрик. Він додав, що з початком пандемії 40% працівників УЗ були виведені в простій, але їм продовжували платити зарплату.

  • В кінці квітня в правлінні УЗ допустили можливість введення чотириденного робочого графіка на тлі погіршення епідеміологічної ситуації в країні.
  • 1 липня Укрзалізниця перевела частину працівників на чотириденний робочий тиждень. Рішення було прийнято в зв'язку з економічною кризою і падінням обсягів вантажних перевезень. Чотириденний робочий графік повинні були скасувати ще в кінці серпня.
  • З жовтні в УЗ повідомили, що 1 листопада повернуть п'ятиденний робочий графік для 16 000 працівників.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини