RU

Укрзалізниця і Deutsche Bahn підписали меморандум про партнерство

05.02.2020, 18:06
Укрзалізниця і Deutsche Bahn підписали меморандум про партнерство - Фото
Фото: прес-служба Міністерства інфраструктури
доповнено

Укрзалізниця, національний оператор залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG і компанія DB Engineering & Consulting GmbH підписали в Києві меморандум про стратегічне партнерство в розвитку УЗ.

Підписання документа відбулося під час зустрічі української делегації на чолі з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком та делегації компанії Deutsche Bahn на чолі з членом правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn AG Рональдом Пофалла.

"Ми продовжуємо діалог із вами про можливе стратегічне співробітництво між УЗ і Deutsche Bahn... На першому етапі  йдеться  про співпрацю більше консультаційного характеру", - заявив Гончарук. Він також висловив надію, що з часом Укрзалізниця зможе перейти до більш глибоких форм співпраці.

"Ми підкреслили, що в рамках нашої співпраці  йтиметься, в першу чергу, про консалтинг... І ми впевнені в тому, що наша співпраця буде успішною", - зазначив Пофалла.

Доповнено о 17:11. Як уточнюють у Міністерстві інфраструктури, конкретні межі і подальші умови співпраці будуть узгоджені в рамках окремої угоди про стратегічне партнерство.

"На початковому етапі сторони вивчать стан компанії і складуть Дорожню карту змін", - йдеться в повідомленні. На етапі реалізації проекту призначать керівників, відповідальних за впровадження дорожньої карти. Цей етап триватиме не пізніше, ніж до 31 грудня 2020 року. З 1 січня 2021 року розпочнеться управлінський етап, під час якого компанія DB E&C надасть Укрзалізниці "підтримку в сфері управління згідно з Ключовими показниками ефективності".

Читайте також: Поворот на Берлін. Що чекає Укрзалізницю під крилом Deutsche Bahn

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини