RU

Укрзалізниця частково переводить працівників на чотириденний робочий тиждень

30.06.2020, 14:40
Укрзалізниця частково переводить працівників на чотириденний робочий тиждень - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

З 1 липня  Укрзалізниця переводить на чотириденний робочий тиждень співробітників апаратів управлінь центрального офісу компанії, регіональних філій та інженерно-технічних працівників. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

В. о. голови правління компанії Іван Юрик зазначив, що скорочення робочого тижня для деяких працівників є вимушеним і про нього заздалегідь попереджали наприкінці квітня. При цьому, УЗ повернеться до перегляду терміну дії цього рішення в кінці серпня. "Все буде залежати від відновлення економіки України та обсягів вантажних залізничних перевезень", - уточнив Юрик.

За його словами, введення неповного робочого тижня не торкнеться робітників, що займаються: 1) капітальними роботами (реконструкцією і ремонтом колій, стрілочних переводів, штучних споруд); 2) ремонтом, обслуговуванням і налагодженням основного технологічного обладнання, 3) безпосередніми перевезеннями вантажів і пасажирів та їх обслуговуванням.

Юрик зазначив, що Укрзалізниця напрацювала і впроваджує антикризові заходи для якнайшвидшого подолання викликів, що постали в результаті пандемії коронавірусу. "Уже вдалося досягти стабілізації ситуації завдяки ряду заходів економії на непріоритетних витратах, раціоналізації обсягу ремонтів та обслуговування, активній боротьбі з корупцією, отриманні додаткових доходів від продажу непридатного до використання майна", - уточнив Юрик.

Він також додав, що на час карантину зарплати членів правління УЗ не будуть перевищує 10 мінімальних зарплат (47 230 грн. - ред.). Крім того, зарплати всіх топ-менеджерів центрального апарату в добровільному порядку знижено до 25%.

За словами Юрика, всі ці заходи спрямовані на стабілізацію фінансового стану компанії, що сприятиме відновленню ефективної роботи УЗ найближчим часом і в посткризовий період.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини