RU

Укрзалізниця знизила ціни на швидкісні потяги Hyundai

15.08.2012, 13:37
Укрзалізниця знизила ціни на швидкісні потяги Hyundai - Фото
Фото: mtu.gov.ua
З 14 серпня поточного року при оформленні проїзних документів на швидкісні електропотяги Інтерсіті+ пасажири оплачують вартість проїзду без ПДВ. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Це пов'язано зі вступом в силу закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та в зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні, що передбачає нульову ставку ПДВ на послуги з перевезення пасажирів швидкісними електропоїздами Інтерсіті+.

Так, на період до 31 серпня (при дії коефіцієнта індексації 1,07) базова вартість проїзду швидкісними електропотягами Інтерсіті+ (в понеділок, вівторок і середу) у першому класі в напрямку Київ-Харків зменшиться на суму ПДВ 66,68 грн. і складе 350,34 грн. з урахуванням страхування та комісійного збору, у напрямку Київ-Львів - на 75,2 грн., до 393,59 грн., Київ-Донецьк - на 89,85 грн., до 467,92 грн.

У другому класі вартість проїзду зменшиться в напрямку Київ-Харків на 45,98 грн, Київ-Львів - на 51,52 грн., і Київ-Донецьк - на 62,03 грн. У вересні буде застосовуватися коефіцієнт індексації 1,02.

Крім того, у відомстві зазначили, що величина вартості квитка і плацкарти коригується на коефіцієнти по календарних періодах і дням тижня.

Так, на дні тижня четвер і суботу встановлено зниження вартості проїзду на 10% від базової вартості, а на п'ятницю і неділю - підвищення на 10%.

При оформленні квитка на електропотяги Інтерсіті + в напрямку "туди і назад" застосовується знижка в розмірі 10% від вартості проїзду.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини