RU

"Укрзалізниця" заробила на 7% більше

18.07.2008, 14:44

Очікується, що за 6 місяців цього року прибутки залізниць України від звичайної діяльності складуть понад 18 млрд. грн., що перевищує плановий показник на 7,1%.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в "Укрзалізниці", збільшення прибутків від перевезень було досягнуте за рахунок зростання обсягів перевезень. Майже 90% від суми прибутків отримали від вантажних перевезень. Порівняно з планом, прибутки від перевезень збільшилися майже на 5%. Від транзитних перевезень отримано прибутки в сумі понад 2,6 млрд. грн., що перевищує план на 11%. Збільшенню прибутків від транзитних перевезень сприяло зростання обсягів перевезень та підвищення тарифів на транзитні перевезення. Прибутки від перевезень в іновагонах збільшилися на 45%, у тому числі у внутрішньому сполученні та на експорті зросли у 2,2 разу.

Протягом І півріччя залізниці України до державного бюджету сплатили понад 1,67 млрд. грн., що становить близько 1,8% від загального обсягу надходжень до Державного бюджету України. Порівняно з відповідним періодом минулого року, сплата зросла на 314,4 млн. грн., або на 23,2%. Загалом, сплата податку на прибуток перевищила план на 149,2 млн. грн., податку на додану вартість - на 131,4 млн. грн., частини прибутку (доходу) - на 80,7 млн. грн., інших податків - на 2 млн. грн.

Нагадаємо, за I квартал 2008 року підприємства залізничного транспорту отримали 8,1 млрд. грн. прибутків, що на 5,5% перевищує планове завдання і на 1,8 млрд. грн. більше від прибутків аналогічного періоду минулого року (приріст - 29%).

"Укрзалізницю" створено в 1991 році, вона є органом управління залізничним транспортом загального користування, підвідомчим Мінтрансзв'язку. До сфери її управління належать Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші об'єднання, підприємства, установи та організації залізничного транспорту.

Довідка про "Укрзалізницю" >>>

Детальніша інформація про компанії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини