RU

"Укрзалізниця" припинила залізничні відвантаження зерна в СНД

10.11.2008, 11:53

З 7 листопада "Укрзалізниця" ввела заборону на відвантаження в своїх вагонах зерна і продуктів помолу, а також шрота соняшника в напрямі країн СНД. Про це повідомляє "АПК-Інформ", посилаючись на учасників ринку.

Так, відвантаження вказаної продукції в українських вагонах дозволене тільки в напрямі країн Європи, відвантаження ж в напрямі держав СНД і Балтії допустиме лише у вагонах, належних залізницям цих держав, що розташовані в цей час на території України.

Про подібну проблему повідомили, зокрема, переробники з Донецької, Луганської, Вінницької, Чернівецької областей. Водночас у Запорізькій і Кіровоградській областях інформацію про введення вказаних обмежень поки не підтвердили.

За словами учасників ринку, подібний захід в обласних управліннях "Укрзалізниці" пояснюють дефіцитом вагонів в Україні, однак не вказують при цьому на номер і зміст документа, яким ніби вводяться обмеження.

Офіційну інформацію з цього питання від "Укрзалізниці" кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ на 10 листопада отримати не вдалося.

Довідка про "Укрзалізницю" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини