RU

"Укрзалізниця" отримала понад 60 млн. грн. прибутку

14.04.2010, 14:15

Попередній фінансовий результат роботи "Укрзалізниці" в першому кварталі поточного року становитиме 60-70 млн. грн. прибутків. Про це сьогодні в Дніпропетровській області заявив генеральний директор "Укрзалізніці" Михайло Костюк.

Як повідомляє УНІАН, глава відомства, зокрема, зазначив, за січень-березень 2010 року обсяги внутрішньодержавних залізничних перевезень зросли порівняно з аналогічним періодом 2009 року на 7%, стабілізувався рівень зниження транзитних перевезень.

М.Костюк зазначив, що внаслідок цього "Укрзалізниця" в першому кварталі цього року збільшила свої прибутки на 500 млн. грн.

"Водночас нас не зовсім втішає рівень прибутку, отриманого в першому кварталі, оскільки збільшуються витрати на ремонт вантажних і пасажирських вагонів до літніх перевезень. "Укрзалізниці" не вистачає фінансового ресурсу", - наголосив М.Костюк.

За його словами, з 9 млрд. грн. капітальних інвестицій, на які "Укрзалізниця" має право в рік, 3,5 млрд. грн. передбачається витратити на паливо.

Гендиректор "Укрзалізниця" наголосив, що економія тільки 1 млрд. грн., витрачених на придбання палива, дасть змогу модернізувати 5 тис. вагонів.

Нагадаємо, прибутки залізниць України від звичайної діяльності за 2009 рік становили 39,4 млрд. грн., що на 1,2% більше показника 2008 року. Чистий прибуток "Укрзалізниці" за минулий рік становив 363,4 млн. грн.

"Укрзалізниця": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини