RU

"Укрзалізниця" отримає транш від європейських банків після нового року

12.11.2008, 12:46

Перший транш кредиту європейських банків для Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" надійде відразу після нового року. Про це повідомив Міністр транспорту і зв'язку Йосиф Вінський сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів.

"Перший транш надійде відразу після нового року, і у нас вже є куди його вкласти", - сказав Міністр, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Й.Вінський повідомив, що укладенню угоди про надання кредиту передував міжнародний аудит "Укрзалізниці". Оцінка основних коштів "Укрзалізніці" становить понад 62 млрд. грн. Міністр наголосив, що ці кредити надані не під гарантії держави, і саме власність і економічний стан "Укрзалізниці" є такими гарантіями. Й.Вінський також зазначив, що сумарно кредит становитиме понад 1 млрд. 200 млн. грн., і весь буде направлено виключно на розвиток матеріальної бази підприємства, придбання вагонів, електровозів, тепловозів, модернізацію колійного господарства. "Кредит вигідний, умови там такі, які сьогодні на фоні нинішніх умов в Європі, в двічі-тричі нижче. Цифри я не хотів би називати, оскільки вони конфіденційні", - зазначив Міністр.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, відкриваючи засідання уряду, Прем'єр-міністр повідомила, що Європейський банк реконструкції і розвитку прийняв рішення щодо виділення пільгового кредиту "Укрзалізниці" в сумі $125 млн., а Європейський інвестиційний банк - щодо виділення кредиту в сумі 175 млн. євро.

"Укрзалізниця", створена в 1991 році, є органом управління залізничним транспортом загального користування, підвідомчим Мінтрансзв’язку. До сфери її управління входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші об'єднання, підприємства, установи і організації залізничного транспорту.

Досьє на Йосифа Вінського >>>

Довідка про "Укрзалізницю" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини