RU

"Укртранснафта" вимагає від "Транснафти" $7 млн.

27.04.2010, 11:30

Минулого тижня оператор нафтотранспортної системи компанія "Укртранснафта" подала позов до російської "Транснафти" з вимогою відшкодувати $7 млн. збитків, що виникли через відмову останньою транспортувати нафту через територію України. Про це пише сьогодні "Комерсант Україна".

За інформацією видання, Україна пропонує Росії підписати нову угоду про транзит нафти із застосуванням принципу "викачуй або плати" в обмін на відмову від використання нафтопровідної системи у реверсному режимі для прокачування сировини, що імпортується по морю на білоруські НПЗ.

Як розповіли у прес-службі "Транснафти", "Укртранснафта" подала до суду позов до російської компанії про стягнення близько $7 млн. Відповідна вимога спрямована до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті Росії. У "Транснафті" уточнили, що "Укртранснафта" звинувачує її в невиконанні гарантованих обсягів прокачування нафти через Україну.

У кінці минулого року "Транснафта" і "Укртранснафта" підписали угоду про надання можливості у 2010 році перекачки в Європу не менше 15 млн. т нафти.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини