RU

Укртелеком обіцяє провести інтернет у села, на це потрібно 1,6 млрд грн

31.07.2020, 14:17
Укртелеком обіцяє провести інтернет у села, на це потрібно 1,6 млрд грн - Фото
укртелеком

Укртелеком  готовий інвестувати 1,6 млрд грн в розвиток оптичного інтернету в сільській місцевості, повідомляється на  сайті компанії.

Інвестування пройде в рамках проекту Міністерства цифрової трансформації забезпечити 95% сільського населення доступом до інтернету.

Згідно з планом компанії, на першому етапі протягом 2-2,5 років пропонується забезпечити інтернет-доступ у 3,9 тис. населених пунктів, що дозволить досягти 85% охоплення сільського населення, а також підключення навчальних, медичних та адміністративних установ у цих населених пунктах.

"Для реалізації першого етапу Укртелеком готовий інвестувати 1,6 млрд грн, при цьому інвестиції з боку держави повинні скласти 1,4 млд грн. Такий підхід відповідає постійній європейській практиці державно-приватного партнерства", - повідомляють у компанії.

Другий етап передбачає підключення невеликих віддалених сіл з урахуванням оптичної інфраструктури, побудованої на першому етапі.

В Укртелекомі повідомили, що заявленого Мінцифри бюджетного фінансування проекту в розмірі майже 5,5 млрд грн достатньо для досягнення кінцевої мети підключення 95% об'єктів соціальної інфраструктури до оптичного інтернету.

  • Мінцифри запросило 5,5 млрд грн на проведення інтернету в регіони.
  • Міністерство цифрової трансформації України ставить за мету забезпечення 95% сільського населення доступом до широкосмугового інтернету зі швидкістю не менше 100 Мбіт/с.
  • Раніше Мінцифра повідомила, що тільки 63% українських лікарень мають оптичне підключення, в інших 37% відсутній якісний інтернет.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини