RU

Укрспецекспорт підтвердив затримання співробітників в Казахстані

03.02.2013, 13:39
Укрспецекспорт підтвердив затримання співробітників в Казахстані - Фото
Фото: ukrspecexport.com

Керівник управління інформаційної політики держкомпанії Укрспецекспорт Андрій Масальський підтвердив, що в Казахстані затримано двох працівників підприємства.

"Це співробітники компанії. Я вам не можу озвучити їхні прізвища, оскільки не отримали офіційної інформації ні від казахстанської сторони, ні від українського МЗС. Крім того, ми проводимо внутрішню перевірку інформації, після якої будуть зроблені якісь висновки", - сказав Масальський , передає ТВі .

Раніше, 31 січня, з’явилась інформація, що українських чиновників затримали в аеропорту Астани. За однією з версій, саме тут двоє представники Укрспецекспорту передали хабар високопоставленому чиновникові Казахстану: 200 тисяч доларів нібито були подякою за реалізацію проектів.

Міністерство оборони Казахстану вже офіційно підтвердило, що підозрюваний в отриманні хабара Алмаз Асенов - керівник головного управління озброєнь оборонного відомства країни.

Військовий експерт Центру Разумкова Олексій Мельник вважає, що на хабарі попалися непрості чиновники. "Це величезні обсяги повинні бути. Розмір хабара в загальному може сягати, за експертними оцінками, 10-15% суми контракту. Навіть директор департаменту Укрспецекспорту, очевидно, не може витягнути з власної кишені 200 тисяч доларів і віддати це на хабар. Вочевидь, за цим тягнуться великі зв'язки", - зазначає Мельник.

Компанія Укрспецекспорт - уповноважений державою посередник, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення, а також товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини