RU

Укрпошта запровадить єдину ERP-систему, що замінить 80 систем, які діють зараз

17.03.2021, 19:53
Укрпошта запровадить єдину ERP-систему, що замінить 80 систем, які діють зараз - Фото
Фото: Укрпошта

Укрпошта й IT-Enterprise уклали договір про впровадження ERP-системи вартістю 95,8 млн гривень, що об'єднає понад 80 окремих систем контролю й обліку фінансових, людських і матеріальних ресурсів компанії,  повідомляють на сайті Укрпошти.

Зараз в Укрпошті функціонує понад 80 систем обліку ресурсів компанії, що діють ще з 2000-х років. Багато з них працюють тільки в певному регіоні і ніяк не поєднуються з офісом управління й іншими дирекціями.

Відсутність однієї інтегрованої системи призводить до неефективних витрат ресурсів на ведення та обробку інформації, синхронізацію даних, а головне, ускладнює необхідні зміни процесів. Нова система повинна об'єднати в собі всі функції існуючих програм для побудови швидкої і прозорої системи планування й управління.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

"Це дозволить зменшити вплив людського фактору на формування й обробку даних, що поєднує всі потоки і всі дирекції в режимі реального часу. До того ж ми перенесемо документообіг в онлайн і значно підвищимо інформаційну безпеку за рахунок захищеного формату зберігання даних", – прокоментував Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

Наступним кроком Укрпошти стане тендер на закупівлю нової фронтсистеми для автоматизації всіх процесів у відділеннях і роботи операторів. Це підвищить якість послуг, що надаються клієнтам, і скоротить час операцій. Далі в планах впровадження CRM-системи. Нова ERP-система повинна запрацювати у всій країні до кінця 2021 року, зазначив Смілянський.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини