RU

Укроборонпром повторно звільнив главу ДП "Антонов"

16.06.2020, 09:37
Укроборонпром повторно звільнив главу ДП
Президент ДП Антонов Олександр Донець (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

ДК "Укроборонпром" ухвалив повторне рішення про дострокове припинення повноважень Олександра Донця як президента ДП "Антонов". Про це напередодні повідомила прес-служба держконцерну, коментуючи інформацію про рішення суду про поновлення Донця на посаді глави ДП "Антонов".

Оскільки в п'ятницю, 12 червня концерн отримав листок непрацездатності, який свідчить, що на дату звільнення Донець перебував на лікарняному, наказ від 09.06.2020 про припинення його повноважень скасований. Разом із тим, концерн прийняв рішення про припинення повноважень Донця як президента ДП "Антонов" з 15.06.2020.

Крім того в Укроборонпромі зазначили, що ні позову Донця, ні будь-яких рішень суду про нібито відновлення його на посаді концерн станом на вечір 15 червня не отримував; відповідні судові акти відсутні в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У той же час, відзначають у концерні, викликає здивування звернення Донця з позовом до адміністративного суду, адже Укроборонпром не є органом влади, а керівник підприємства не є посадою державної служби, а значить - не існує юридичних підстав для звернення до адміністративного суду.

"На жаль, ми є свідками використання недоліків судової системи і недосконалості правового поля. Саме це змушувало роками терпіти неефективних управлінців на чолі державних підприємств. Я не бачу пана Донця керівником ДП "Антонов". У нас різні цінності, різний погляд на майбутнє компанії і різне ставлення до численних порушень і зловживань, ознаки яких ми виявили під час перевірки за дорученням прем'єр-міністра і Служби безпеки України. Олександр Донець обрав шлях війни з підприємством та колективом, яким він керував майже два роки. Це його право, так само як звертатися до суду. Ми впевнені у своїй правоті і будемо далі піднімати з колін легенду вітчизняного авіапрому", - заявив гендиректор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус.

Читайте також: ДП "Антонов" і Укроборонпром не поділили 40 млн грн. Це заважає контракту з Перу

  • 9 червня, голова Укроборонпрому звільнив президента ДП "Антонов" Олександра Донця та призначення т.в.о. Олександра Лося. Трудовий колектив Антонова провів відкриті збори і направив звернення до керівництва держави з вимогою залишити Донця на посаді і вивести ДП "Антонов" з-під управління Абромавичуса.
  • 15 червня, юристи ДП "Антонов" повідомили, що Окружний адміністративний суд Києва призупинив дію рішення гендиректора Укроборонпрому про звільнення президента ДП "Антонов" Олександра Донця.
  • Олександр Донець почав роботу в ДП "Антонов" у 1988 році на посаді інженера з експлуатації. Пізніше обіймав керівні посади Київського авіазаводу "Авіант", державного авіапідприємства "Україна", ДП "Украерорух". З травня 2018 року обіймає посаду президента ДП "Антонов".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини