RU

Укроборонпром погасив борги із зарплати на восьми підприємствах із 43

24.02.2020, 17:12
Укроборонпром погасив борги із зарплати на восьми підприємствах із 43 - Фото
Айварас Абромавичус (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Укроборонпрому вдалося погасити заборгованість із зарплати на восьми з 43 проблемних підприємств-учасників концерну станом на кінець лютого 2020 року. Про це заявив гендиректор Укроборонпрому Айварас Абромавичус за підсумками 150 днів роботи на посаді, повідомляє прес-служба концерну.

За його словами, борг перед працівниками певних підприємств, накопичувався роками і в концерн такі активи потрапили вже "з безнадійною заборгованістю із заробітної плати".

Абромавичус заявив, що для вирішення питання, керівництво Укроборонпрому розробило і почало втілювати комплексну програму щодо фінансового оздоровлення підприємств. Він додав, що повністю вирішити проблему із заборгованістю із зарплатами і фінансово оздоровити десятки заводів оборонної галузі неможливо без участі Кабміну.

Гендиректор Укроборонпрому зазначив, що концерну потрібні податкові пільги, гнучка дивідендна політика, дешеві фінресурси і можливість самостійно продавати активи.

Відзначається, що концерн розробив і подав до Мінекономіки законопроект про списання безнадійної заборгованості в розмірі 4,4 млрд грн. У Укроборонпромі розраховують, що це допоможе, зокрема, "Заводу ім. Малишева", Харківському авіаційному заводу, казенному заводу "Зірка" й іншим вийти з важкого становища.

  • У листопаді 2019 року Абромавичус заявляв, що в Укрборонпромі найвища середня зарплата в КБ "Луч" - 59 000 грн, а найнижча - на Харківському авіаційному заводі - 3500 грн.
  • У січні в Укроборонпромі заявляли, що концерн планує до кінця 2020 року скоротити заборгованість із зарплат у два рази.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини