RU

Укравтодор зможе залучити 20 млрд грн кредитів на дороги

17.01.2020, 11:51
Укравтодор зможе залучити 20 млрд грн кредитів на дороги - Фото
Фото: Укравтодор
доповнено

Верховна Рада 16 січня прийняла законопроекти №2660 і №2661, які дозволять залучити 20 млрд грн кредитів у 2020 році на ремонт і будівництво доріг.

Законопроектами пропонуються зміни до Бюджетного кодексу і закону про держбюджет, згідно з якими Укравтодор зможе отримати фінансування в такому розмірі на зовнішніх ринках під державні гарантії.

"З наявним фінансуванням Дорожнього фонду нам потрібно шість років для ремонту аварійних доріг. Це дуже довго. Для швидкого досягнення результатів нам потрібні додаткові кошти", - відзначає Олександр Кубрак, голова Укравтодору.

Залучення кредитів дозволить відновити 5000 км доріг в 2020 році, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Для збільшення натисніть на картинку

Читайте також: Корупція при будівництві доріг - 10-15%. Перше інтерв'ю нового голови Укравтодору

  • Зараз у Дорожньому фонді на 2020 рік закладено понад 30 млрд грн на дороги загальнодержавного значення. Згідно зі схваленою Кабінетом міністрів Дорожньою стратегією-2020 року, на ці гроші буде збудовано та відремонтовано 4000 км доріг. Технічний нагляд за будівництвом і ремонтом пріоритетних доріг здійснюватимуть зарубіжні компанії.
  • У листопаді 2019 року Кабінет міністрів прийняв рішення про залучення кредиту ЄІБ у розмірі 450 млн євро на розвиток транс'європейської транспортної мережі. Гроші підуть на будівництво об'їзду Львова та капітальний ремонт ділянок траси Київ-Одеса.

Читайте російською: Укравтодор сможет привлечь 20 млрд грн кредитов на дороги

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини