RU

"Укравтодор" повністю розрахувався з боргами

24.12.2009, 16:36

В "Укравтодорі" запевняють, що у 2009 році повністю і своєчасно розрахувалися з боргами, а також обслуговували борги, взяті під гарантії держави. Про це повідомив журналістам на брифінгу глава компанії Вадим Гуржос, підбиваючи підсумки роботи "Укравтодору" у 2009 році.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Гуржос зазначив, що з отриманих цього року 6,2 млрд. грн на погашення боргових зобов'язань "Укравтодору", взятих під державні гарантії, було використано 2,5 млрд. грн. Також для цієї мети додатково було залучено 3,8 млрд. грн.

"Ви пам'ятаєте, що на початку року була досить серйозна ситуація, пов'язана з достроковим погашенням кредитів "Morgan Stanley Bank International", практично ми у січні-лютому погасили додатково $930 млн., на що частково були використані ті кошти, про які я казав і частково були залучені кошти під державні гарантії від інших фінансових установ, зокрема такої шанованої, як "Credit Suisse". Хочу наголосити, що в 2009 році ми повністю і вчасно обслуговували усі борги, взяті під державні гарантії "Укравтодором". Жодних збоїв не було ні на один день", - зазначив він.

Нагадав, що відповідний кредит від "Morgan Stanley" у розмірі $930 млн. було залучено "Укравтодором" у 2007 році під державні гарантії для розвитку основних автошляхів загального користування.

У кінці 2008 року "Morgan Stanley" ініціював дострокове повернення кредиту, що залишився. У лютому 2009 року уряд України прийняв рішення про дострокове погашенні позик на зовнішніх ринках.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини