RU

Укравтодор може отримати 20 млрд грн кредитів під держгарантії

16.01.2020, 13:18
Укравтодор може отримати 20 млрд грн кредитів під держгарантії - Фото
Фото: depositphotos.com

Бюджетний комітет Верховної Ради 15 січня рекомендував прийняти законопроекти №2660 і №2661, які дозволять залучити 20 млрд грн кредитів у 2020 році на ремонт і будівництво доріг, повідомляє прес-служба Укравтодору.

Законопроектами пропонуються зміни до Бюджетного кодексу і закону про держбюджет, згідно з якими Укравтодор зможе отримати фінансування в такому розмірі на зовнішніх ринках під державні гарантії.

"З наявним фінансуванням Дорожнього фонду нам потрібно шість років для ремонту аварійних доріг. Це дуже довго. Для швидкого досягнення результатів нам потрібні додаткові кошти", - відзначає Олександр Кубраков, голова Укравтодору.

Читайте також: Корупція при будівництві доріг - 10-15%. Перше інтерв'ю нового голови Укравтодору

  • Зараз у Дорожньому фонді на 2020 рік закладено понад 30 млрд грн на дороги загальнодержавного значення. Згідно зі схваленою Кабінетом міністрів Дорожньою стратегією-2020 року, на ці гроші буде збудовано та відремонтовано 4000 км доріг. Технічний нагляд за будівництвом і ремонтом пріоритетних доріг здійснюватимуть зарубіжні компанії.
  • У листопаді 2019 року Кабінет міністрів прийняв рішення про залучення кредиту ЄІБ в розмірі 450 млн євро на розвиток транс'європейської транспортної мережі. Гроші підуть на будівництво об'їзду Львова та капітальний ремонт ділянок траси Київ-Одеса.

Читайте російською: Укравтодор может получить 20 млрд грн кредитов под госгарантии

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини