Українці назвали МАУ найкращою і найгіршою авіакомпанією

05.11.2019, 13:57
Українці назвали МАУ найкращою і найгіршою авіакомпанією - Фото
Фото: МАУ

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) стала лідером симпатій і антипатій серед українців. Про це свідчить опитування Київського інституту соціології (КМІС).

Респондентам ставилося запитання "Як Ви ставитеся до авіаліній, які працюють в Україні?".

Лідером симпатій серед опитаних стала авіакомпанія МАУ. 51% респондентів позитивно оцінили роботу компанії, проте одночасно з тим негативно відгукнулися про МАУ 19,9% опитаних, що є найбільшим показником серед інших авіаліній.

У таблиці нижче наведені результати для тих, хто мав досвід придбання квитків за останні 1,5 року:

За даними опитування, 9,6% респондентів мали досвід придбання авіаквитків за останні 1,5 року (з них 7,1% купували квитки з міжнародним сполученням, 1,6% - із внутрішнім сполученням в межах України, 0,9% - і з міжнародним сполученням, і в межах України).

Серед тих, хто мав досвід придбання авіаквитків (тобто серед 88 респондентів, які відповіли, що за останні 1,5 року купували авіаквитки), 57,6% стверджують, що для них низькі ціни є найважливішим фактором вибору авіакомпанії. 25,5% говорять про високий рівень обслуговування, 14,8% - про пунктуальність.

Опитування проводилося з 8 по 20 вересня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 1025 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонах України (крім АР Крим).

Читайте російською: Украинцы назвали МАУ самой хорошей и самой плохой авиакомпанией

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса