RU

Український завод підписав контракт на модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

08.06.2021, 17:40
Український завод підписав контракт на модернізацію 55 локомотивів для Єгипту - Фото
Фото: МТРЗ

Миколаївський тепловозоремонтний завод (МТРЗ) підписав із компанією-представником залізниць Єгипту контакт на модернізацію 55 локомотивів. Про це повідомляє пресслужба підприємства.
Модернізація буде проводитися як на потужностях МТРЗ, так і на потужностях єгипетських локомотиворемонтних заводів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес-новини

За словами директора заводу Сергія Роя, модернізація єгипетських локомотивів передбачає встановлення нових дизелів, нового силового і допоміжного обладнання, нових мікропроцесорних систем управління.

Згідно з домовленостями з єгипетською стороною, кількість локомотивів для модернізації може бути збільшена до двохсот одиниць.

Окрім модернізації локомотивів, передбачено їх подальше сервісне обслуговування. Планується створення сервісної служби на території Єгипту, де працюватимуть представники МТРЗ.

Керівник підприємства зазначив, що єгипетські локомотиви зроблені в 1996-2010 роках, тобто вони більш пізнього випуску, ніж ті, що зазвичай ремонтує МТРЗ.

Миколаївський тепловозоремонтний завод спеціалізується на виконанні капітальних ремонтів тепловозів серії ТГМ-4, ТГМ-6, ТЕМ-2, ТЕМ-7 ЧМЕ-3, М 62, 2ТЕ 116, а також тепловозних вузлів та агрегатів до них. Ремонт тепловозів і агрегатів МТРЗ здійснює на власних площах.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини