Український стартап Wander Way Photo отримав бізнес-Оскар

22.08.2019, 12:14
Український стартап Wander Way Photo отримав бізнес-Оскар - Фото
Фото: depositphotos.com

Компанія Wander Way Photo отримала бронзу премії International Business Awards в категорії "Стартап року" від Stevie Awards, повідомляється в прес-релізі компанії.

Сервіс Wander Way Photo допомагає організовувати і замовляти фотосесії по всьому світу. Він був заснований в 2018 році з інвестиціями в $100. Зараз його команда налічує менше десяти людей, але послуги доступні в 40 популярних містах світу. Компанія отримала першого клієнта через два місяці після свого запуску, йдеться в прес-релізі.

"Ми існуємо лише рік, тому це велике досягнення для нас. Своїм прикладом ми хочемо надихнути інших людей", - говорить Роман Виноградний, співзасновник Wander Way Photo.

Вручення нагороди відбудеться під час офіційної церемонії нагородження в жовтні 2019 року у Відні.

Нагадаємо, що премія Stevie Awards була заснована в 2002 році бізнесменом Майклом Галлахером. Вона вручається компаніям та окремим людям за значний внесок у розвиток різних напрямків бізнесу.

Цього року на премію International Business Awards від Stevie Award було подано 4000 заявок із 74 країн. Більше 250 експертів з усього світу взяли участь, щоб визначити переможців. Американське видання New York Post назвало Stevie Awards "Оскаром у світі бізнесу".

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников