Український стартап отримав 45 000 євро на переробку пластику

01.11.2019, 10:44
Український стартап отримав 45 000 євро на переробку пластику - Фото
Фото: depositphotos.com

Компанія пройшла до польського акселератора Huge Thing

Український стартап Greenbin.app пройшов до акселератора Huge Thing від програми Poland Prize і підняв 45 000 євро інвестицій, повідомляє Ain.ua.

Акселерація триватиме чотири місяці. Крім вкладень, команда також отримує менторські послуги на 11 500 євро і робоче місце в офісі Google for Startups. Зворотня вимога - відкрити компанію в Польщі. Greenbin зареєстрував підприємство в Познані.

Greenbin.app - це мобільний додаток для повернення пластикової упаковки в обмін на винагороду. Поки що він є тільки на Android, але готується і iOS-версія.

Раніше проект тестували і в Україні. Greenbin.app співпрацював зі станцією "Україна без сміття". Зараз команда веде переговори з одним з найбільших виробників упаковки в країні.

Але ключовим ринком Greenbin бачить європейський. Завдання - покрити великі мережі супермаркетів, виробників продуктів в упаковці і налагодити повернення використаних пляшок на переробку без складних агрегатів.

Все це робиться за допомогою відстеження кодів, які розміщуються на пляшках. Можна всю роботу з ідентифікації пляшки зробити, наприклад, вдома, а потім просто викинути її в приймальний контейнер в супермаркеті.

Для України це завдання поки неактуальне. Але в Європі діє закон про те, що до виробників на переробку повинно повертатися більше 70% їх тари.

Про головні "зелені" стартапи України, в тому числі і про Greenbin, ви можете почитати тут.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев