Український стартап бездротових зарядок залучив €50 000

15.08.2019, 16:26
Український стартап бездротових зарядок залучив €50 000 - Фото
Смартфон

Український стартап Meredot залучив інвестиції від Єврокомісії

Український стартап Meredot, який розробляє технологію бездротової передачі енергії та зарядні пристрої, залучив €50 000 від Єврокомісії в рамках першого етапу програми Horizon 2020 SME, повідомляє Ain.ua.

У Meredot відзначають, що технологія компанії дозволяє усунути проблеми існуючих бездротових зарядних пристроїв, наприклад, - низьку енергоефективність, малу передану потужність і статичність гаджетів.

"Розробки команди дозволили передати" через повітря "електричну енергію на відстань 30 см з ефективністю системи вище 90%" - зазначив співзасновник і технічний директор компанії Роман Єршов.

В рамках розробки Meredot співпрацює з Чернігівським національним технологічним університетом; в команду компанії входять вчені-дослідники, системотехніки і програмісти.

Meredot направить отримані кошти на доопрацювання технології, лабораторні тести і її адаптації до потреб користувачів автомобільної, побутової і мобільної техніки. Зараз вона реалізована в прототипі бездротової зарядки MePower.

Після завершення першої фази, стартап планує продовжити свою участь в Horizon 2020 і подати документи на другий етап програми, де обсяг фінансування вже до €2,5 млн.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить