RU

Український держфонд вибрав сім стартапів, яким роздасть $300 000

11.06.2020, 14:21
Український держфонд вибрав сім стартапів, яким роздасть $300 000 - Фото
Фото: pixabay.com

Український фонд стартапів вибрав сім проектів, які отримають державні гранти. Про це фонд повідомив редакції Liga.Tech.

Державний фонд регулярно проводить Pitch Day (День презентацій). 28 квітня і 26 травня відбулися п'ятий і шостий Pitch Day, 18 стартапів презентували свої ідеї, сім із них пройшли відбір.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Два стартапи отримають по $25 000 на стадії pre-seed:

  • iCorn - торгово-логістична платформа, на якій можуть знаходити один одного фермери, покупці агропродукції, транспортні компанії, елеватори, лабораторії, банки і страхові компанії.
  • BIOsens - пристрій для проведення випробувань поза лабораторіями, що автоматизує підготовку зразків, аналіз і збереження результатів у хмарі.

П'ять стартапів отримають по $50 000 на стадії seed:

  • Legal Nodes - юридичний маркетплейс, який допомагає технологічному бізнесу вирішувати юридичні питання в різних країнах світу. Переможці останнього Lviv IT Arena Startup Competition 2019, увійшли до 15 найкращих українських стартапів, які були відібрані для участі в українській делегації на Startup Grind 2020 у Кремнієвій долині, що організована за підтримки USAID та Мінцифра.
  • ChoiZY - профорієнтаційна онлайн-платформа, яка допомагає підліткам вибрати професію, а фахівцям поділитися досвідом із молоддю.
  • Cardiolyse - медичний проект для визначення 19 типів аритмій і точного виявлення більшості аномалій серця.
  • Unicorn Nest - B2B SaaS рішення для стартапів, що залучають інвестиції. Раніше Unicorn Nest зробив всесвітню базу венчурних фондів відкритою.
  • Mate academy - онлайн-університет IT-професій.

Український фонд стартапів було створено в 2019 році. У його наглядову раду входить заступник глави Мінцифра Олександр Борняков. Фонд фінансує стартапи на ранніх стадіях їх розвитку (pre-seed і seed): у сумі $25 000 - на стадії pre-seed, і $50 000 - на стадії seed. Обидва гранти може отримати один проект на різних стадіях. На сьогодні вже проведено шість Pitch Day, на яких сумарно виступили 55 стартапів, і 30 із них вже отримали гранти.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

  • Український фонд стартапів оголосив про набір до 10 липня учасників грантової акселераційної програми.
  • Державне космічне агентство відкрило програму для стартапів Yangel Big Bang.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини