Український держфонд вибрав сім стартапів, яким роздасть $300 000

11.06.2020, 14:21
Український держфонд вибрав сім стартапів, яким роздасть $300 000 - Фото
Фото: pixabay.com

18 стартапів презентували свої ідеї, сім із них пройшли відбір

Український фонд стартапів вибрав сім проектів, які отримають державні гранти. Про це фонд повідомив редакції Liga.Tech.

Державний фонд регулярно проводить Pitch Day (День презентацій). 28 квітня і 26 травня відбулися п'ятий і шостий Pitch Day, 18 стартапів презентували свої ідеї, сім із них пройшли відбір.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Два стартапи отримають по $25 000 на стадії pre-seed:

  • iCorn - торгово-логістична платформа, на якій можуть знаходити один одного фермери, покупці агропродукції, транспортні компанії, елеватори, лабораторії, банки і страхові компанії.
  • BIOsens - пристрій для проведення випробувань поза лабораторіями, що автоматизує підготовку зразків, аналіз і збереження результатів у хмарі.

П'ять стартапів отримають по $50 000 на стадії seed:

  • Legal Nodes - юридичний маркетплейс, який допомагає технологічному бізнесу вирішувати юридичні питання в різних країнах світу. Переможці останнього Lviv IT Arena Startup Competition 2019, увійшли до 15 найкращих українських стартапів, які були відібрані для участі в українській делегації на Startup Grind 2020 у Кремнієвій долині, що організована за підтримки USAID та Мінцифра.
  • ChoiZY - профорієнтаційна онлайн-платформа, яка допомагає підліткам вибрати професію, а фахівцям поділитися досвідом із молоддю.
  • Cardiolyse - медичний проект для визначення 19 типів аритмій і точного виявлення більшості аномалій серця.
  • Unicorn Nest - B2B SaaS рішення для стартапів, що залучають інвестиції. Раніше Unicorn Nest зробив всесвітню базу венчурних фондів відкритою.
  • Mate academy - онлайн-університет IT-професій.

Український фонд стартапів було створено в 2019 році. У його наглядову раду входить заступник глави Мінцифра Олександр Борняков. Фонд фінансує стартапи на ранніх стадіях їх розвитку (pre-seed і seed): у сумі $25 000 - на стадії pre-seed, і $50 000 - на стадії seed. Обидва гранти може отримати один проект на різних стадіях. На сьогодні вже проведено шість Pitch Day, на яких сумарно виступили 55 стартапів, і 30 із них вже отримали гранти.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

  • Український фонд стартапів оголосив про набір до 10 липня учасників грантової акселераційної програми.
  • Державне космічне агентство відкрило програму для стартапів Yangel Big Bang.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов