Український банк запустив новий сервіс передачі доступу до грошей

28.10.2019, 10:28
Український банк запустив новий сервіс передачі доступу до грошей - Фото
Фото: depositphotos.com

Український А-Банк першим в світі запустив сервіс спільного доступу до кредитних карток. Про це повідомляється в прес-релізі банку.

Mastercard став першою платіжною системою, до карток якої можна налаштувати спільний доступ. Спільний доступ до карток Visa А-банк планує запустити в листопаді 2019 року.

Сервіс реалізований на базі запатентованої технології Share.CreditCard спільно з Партнером А-Банку у цифровій трансформації, компанією Middleware.

"Share.CreditCard це глобальний "перезапуск" грошових переказів", - говорить винахідник технології, Founder&CEO компанії Middleware Олександр Вітязь. - Будь-яка система грошових переказів, пошта, SWIFT або Bitcoin базується на переміщенні грошей з точки "А" в точку "В", з різною швидкістю, різними комісіями тощо. А якщо переміщати не гроші, а доступ до грошей?".

Share.CreditCard дозволяє вибрати одержувача грошей зі списку в мобільному додатку, вказати ліміти на суму і часовий період, і поділитися доступом до власної картки Mastercard.

Одержувач в будь-якій точці світу може взяти Android-смартфон, торкнутися POS-терміналу, і в цей момент гроші будуть списані з картки відправника. Автори проекту заявляють, що на сьогодні Share.CreditCard - найшвидший і безкоштовний спосіб на планеті передачі доступу до грошей.

Читайте російською: Украинский банк запустил новый сервис передачи доступа к деньгам

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации