RU

Україно-Кіпрський Бізнес-Форум: про досягнення в співробітництві p

21.05.2018, 17:17
Україно-Кіпрський Бізнес-Форум: про досягнення в співробітництві - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

На правах реклами

Вже найближчими днями Україно-Кіпрський Бізнес-Форум "Кіпр та Україна: останні досягнення та оновлення бізнес середовища" пройде у в двох містах України:

23 травня 2018 р, м. Київ, Торгово – Промислова палата України (вул. Велика Житомирська, 33);

25 травня 2018 р, м. Львів, «Прем`єр Готель Дністер» (вул. Матейка, 6)

Форум буде присвячений питанням подальшого розширення двосторонніх ділових зв'язків, сприяння інвестиційному та інноваційному співробітництву у фінансовому, юридичному, аграрному секторі та в сфері нерухомості.

Як відзначає Міністерство закордонних справ України, найважливішими статтями українського експорту до Кіпру є товари сільськогосподарського призначення, металопродукція, чорні метали та вироби з них, нафта та нафтопродукти. Традиційними статтями кіпрського експорту в Україну є цитрусові, а також надання юридичних та консалтингових послуг з міжнародного податкового планування.

За інформацією Державної служби статистики України, загальний обсяг товарообігу між Україною та Республікою Кіпр в 2017 році досяг 100,2 млн. $, що на 24,6 млн. $ більше, ніж в 2016 р При цьому, обсяг експорту товарів українського виробництва в республіку Кіпр становив 79,7 млн. $ (149% до 2016 року), обсяг імпорту продукції кіпрського виробництва в Україні - 20,5 млн. $ (93%).

Під час Форуму особливу увагу буде приділено обговоренню «Угоди про поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС», яка вступила в дію з 1 січня 2016 року і направлена на зменшення і скасування тарифів, які застосовуються сторонами щодо товарів; лібералізацію доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентів, що стосуються бізнесу, у відповідність з правилами і регламентами ЄС, з метою забезпечення вільного руху товарів і послуг між двома країнами.

Ця зустріч надасть можливість для українського бізнесу показати свій величезний потенціал і продемонструвати інновації в згаданих сферах.

В роботі Форуму приймуть участь Президент Кіпрської Промислової Палати – Христодулос Ангастініотіс, Президент Кіпрської - Української Бізнес Асоціації - Міхаель Міхаель, Голова Торгово - Промислової палати України - Геннадій Чижиков, представники кіпрської бізнес-делегації, українські підприємці.

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією:

Київ

https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-kiprskii-biznes-forum

Львів

https://lcci.com.ua/events/forum-ukrajina-kipr/

Під час Форуму є можливість організації B2B зустрічей з представниками Кіпрської бізнес делегації.

Контакти щодо організації зустрічей:

Наталія Крамар

[email protected]

тел. +38 050 984 62 46

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини