RU

Україна запропонувала приватним інвесторам шість автодоріг: відео

29.10.2020, 17:50
Україна запропонувала приватним інвесторам шість автодоріг: відео - Фото
Фото: скриншот презентації roadppp.in.ua

Міністерство інфраструктури спільно з Укравтодором, Світовим банком і IFC презентували потенційним інвесторам шість ділянок доріг для пілотних проєктів державно-приватного партнерства (ДПП). Про це  повідомляє пресслужба міністерства.

"Шість ділянок доріг для потенційних пілотних проєктів ДПП, будуть реалізовані в рамках Першої програми державно-приватного партнерства в дорожній галузі", – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Йдеться про поточний і капітальний ремонт автодороги Харків–Дніпро–Запоріжжя (М-29, М-04, М-18) з орієнтовним обсягом інвестицій в $370 млн.

Поточний ремонт дороги Бориспіль–Полтава (М-03, $180 млн).

Реконструкцію, капітальний і поточний ремонт та будівництво нового об'їзду населеного пункту на дорозі Херсон–Миколаїв (М-14, $310 млн).

Капітальний і поточний ремонт автодороги Київ–Житомир–Рівне (М-06, $370 млн).

Реконструкцію, капітальний і поточний ремонт дороги Ягодин–Ковель–Луцьк (М-07, М-19, $240 млн).

Реконструкцію, капітальний і поточний ремонт та будівництво нового об'їзду населеного пункту на дорозі Дніпро–Кривий Ріг–Миколаїв (М-04, Н11, $240 млн).

Україна запропонувала приватним інвесторам шість автодоріг: відео

"Усі проєкти передбачають подальше утримання доріг інвестором протягом наступних 20-25 років", – додав міністр.

На презентації були присутні 310 учасників із 43 країн і 38 компаній потенційних інвесторів.

"ДПП – це не про платні дорогах, а про "дороги в розстрочку", коли держава залучає приватні інвестиції в будівництво, а інвестор реалізує проєкт за свої кошти і після здачі дороги в експлуатацію отримує платіж від держави", – пояснив Владислав Криклій.

Програма державно-приватного партнерства в дорожній галузі передбачає фінансування приватним інвестором ремонту та довгострокового обслуговування дороги. Залежно від проєкту, початкове оновлення дороги може включати як ремонт або розширення дороги, так і будівництво нових ділянок, наприклад, об'їзду населеного пункту. Після завершення робіт, приватний інвестор буде отримувати узгоджену в контракті суму.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини