RU

Україна відновила мита на російське дизпаливо, газ і вугілля

18.08.2020, 10:01
Україна відновила мита на російське дизпаливо, газ і вугілля - Фото
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Україна повторно ввела спеціальне мито на російське дизельне паливо, скраплений газ та вугілля. Постанова №719 від 17 серпня оприлюднена на урядовому порталі.

Мита розміром 4% введені відносно важких дистилятів (газойлів), що імпортуються з Росії трубопровідним транспортом (під цю категорію підпадає російське ДП).

Введене спецмито розміром 3% щодо газів зріджених і вуглеводнів.

Для всіх типів вугілля введене спецмито розміром 65% (крім антрацитового вугілля незалежно від мети ввезення; бітумінозного вугілля, що коксується та іншого вугілля для використання в металургійній і коксохімічній промисловості, а також бітумінозного, коксівного та іншого вугілля з виходом летких речовин у перерахунку на суху безмінеральну основу до 35% включно для використання у виробництві електричної і теплової енергії).

Визнані такими, що втратили чинність, постанови Кабміну, якими вводилися спецмита на російське дизпаливо, автогаз і енергетичне вугілля.

  • 17 липня 2019 року Кабмін постановою №624 ввів із 1 серпня 2019 року спецмито на дизельне паливо, що поставляється з Росії трубопровідним транспортом, розміром 3,75% митної вартості, а з 1 жовтня 2019 року - 4%. У свою чергу мито на постачання російського зрідженого газу з 1 серпня склало 1,75%, з 1 жовтня - 3%.
  • Раніше суди першої та апеляційної інстанцій скасували постанову Кабміну від 17 липня 2019 року. Найбільших імпортерів російського палива пов'язують з оточенням народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини