RU

Україна відновила імпорт бензину з Росії

05.05.2020, 11:52
Україна відновила імпорт бензину з Росії - Фото
Фото: depositphotos.com

Західна нафтогазова компанія (ЗНГК) і Євростандарт в кінці квітня відновили імпортні поставки автомобільних бензинів з Росії. Про це enkorr  повідомили в Консалтинговій групі А-95 з посиланням на дані власного дослідження.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Бензин марки А-92 поступив в Україну залізницею з Московського НПЗ компанії Газпром нафта. В кінці квітня - початку травня ЗНГК оформила імпорт близько 400 т бензину, Євростандарт - 115 тонн.

4 травня ЗНГК почала пропонувати А-92 Московського НПЗ в дрібнооптовому сегменті з нафтобази в Василькові (Київська обл.).

Останній раз поставки бензинів з Росії в Україну залізницею здійснювалися в 2016 році. Тоді за підсумком року було поставлено близько 22 000 т (трохи більше 1% від балансу ринку). Того року практично всі поставки здійснювалися з Орської НПЗ компанії Орськнафтооргсинтез, що входить в групу Сафмар Михайла Гуцерієва. Найбільшими імпортерами тоді виступали також ЗНГК (18 000 т) і Євростандарт (4 000 т).

Також разом з автомобільним бензином, Євростандарт і ЗНГК з кінця квітня почали імпортувати дизельне паливо виробництва Московського НПЗ Газпром нафти. Станом на 3 травня Євростандарт оформив поставку 1 700 т, ЗНГК - 2 300 т ДТ. Раніше, після 2016 року, поставки дизпалива з Московського НПЗ в Україну не фіксувалися.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини