RU

Україна відкрила пункти пропуску в аеропортах і дозволила в'їзд іноземцям

12.06.2020, 12:51
Україна відкрила пункти пропуску в аеропортах і дозволила в'їзд іноземцям - Фото
Аеропорт на карантині (Фото: Павло Паламарчук/ЕРА)

Сьогодні, 12 червня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні вирішив відновити роботу пунктів пропуску та контролю в аеропортах України, а також дозволив в'їзд іноземних громадян. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

"Продовжуємо поступово відновлювати нашу авіацію. Сьогодні уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в'їзд для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не знаходилися на території таких держав протягом останніх 14 днів", - зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Він також додав, що це дозволить відновити роботу підприємств авіаційного транспорту та налагодити міжнародне повітряне сполучення.

За словами Криклія, таке рішення є очікуваним і невід'ємно пов'язаним із відновленням міжнародного регулярного пасажирського авіасполучення в Україні з 15 червня.

Міністр також уточнив, що в першу чергу кордони будуть відкриватися для країн із розвиненим туристичним напрямком і сприятливою епідеміологічною ситуацією.

"Ми поступово відкриваємо небо, але безпека і захист наших громадян залишаються в пріоритеті", - додав Криклій.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини