RU

Україна розмістила 8-річні євробонди на $1,25 млрд

27.04.2021, 09:09
Україна розмістила 8-річні євробонди на $1,25 млрд - Фото
Фото: depositphotos.com

Україна оголосила про прайсинг нового випуску єврооблігацій на суму $1,25 млрд (із погашенням у 2029 році) з прибутковістю 6,875%. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"Очікується, що новому випуску будуть присвоєні рейтинги "В" агентством Standard&Poor's і "В" – агентством Fitch. Розрахунки щодо нового випуску повинні відбутися 30-го квітня 2021 року", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Організатори розміщення – BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs International, JP Morgan.

"Ми раді оголосити про прайсинг нашого першого публічного випуску єврооблігацій цього року. Завдяки цій транзакції, Міністерство фінансів виконує нинішній план державних зовнішніх запозичень, більшу частину якого ми розраховуємо виконати за рахунок пільгового фінансування від міжнародних партнерів", – заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Залучені кошти будуть використані для фінансування загальних бюджетних призначень.

  • 19 грудня 2020 року Мінфін дорозмістив єврооблігацій-2033 на $600 млн із процентною ставкою 7,253%. Загальна непогашена сума облігацій становила $2,6 млрд.
  • Минулого тижня на тлі новини про заплановане відведення російських військ від кордону з Україною, українські єврооблігації подорожчали на 0,8-2,3 процентних пункти залежно від дати погашення.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини