RU

Україна продасть титанового гіганта. Визначено стартову ціну

16.04.2021, 20:29
Україна продасть титанового гіганта. Визначено стартову ціну - Фото
Один із кар'єрів ОГХК (Фото: пресслужба ОГХК)

Стартова ціна продажу АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" в рамках приватизації складе 3,7 млрд грн. Про це в Facebook повідомив глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

Ціну в 3,7 млрд грн визначив і запропонував радник із приватизації, зазначив глава ФДМ. Вона обумовлена ​​дворазовим зростанням запасів на Вільногірському гірничо-металургійному комбінаті, яким володіє ОГХК. На ціну також вплинули зростання цін на титан і поліпшення фінансових показників ОГХК.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"ОГХК стане першим об'єктом, виставленим на аукціон великої приватизації. Попередню зацікавленість у приватизаційному аукціоні вже висловили понад 10 компаній", – заявив Сенниченко.

Він додав, що аукціонна комісія вже визначила умови продажу. Їх спрямують на затвердження Кабінету міністрів.

АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" – один із найбільших у світі виробників титанової сировини. В його управлінні знаходяться Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (Дніпропетровська обл.) та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (Житомирська обл.). Компанія продає продукцію більш ніж у 30 країн світу. Основні ринки збуту – ЄС, Китай, Туреччина, США і країни Африки. Статутний капітал ОГХК – 1,944 млрд грн. Чистий прибуток за дев'ять місяців 2020-го – 424 млн грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини