RU

Україна "привезла" з Брюсселя 390 млн євро на п'ять програм

07.10.2020, 10:47
Україна
Фото: пресслужба президента України

Європейський союз надасть Україні фінансування розміром 390 млн євро на реалізацію п'яти програм. Такі угоди сторони підписали в рамках 22-го Саміту Україна-ЄС, повідомляє пресслужба президента України.

Найбільшу допомогу в рамках одного проекту надав Європейський інвестиційний банк. Він профінансує проект "Енергоефективність громадських будівель в Україні" на суму 300 млн євро. Цей проект спрямований на удосконалення термомодернізації громадських будівель.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Ще 30 млн євро ЄІБ виділить на реалізацію проекту "Логістична мережа (Модернізація і цифровізація Укрпошти)". За ці кошти повинні закупити сортувальне обладнання, три сортувальних об'єкти і ще 22 депо. Також планують ввести систему автоматичного відстеження пересування вантажів і створити IT-інфраструктуру.

Європейська комісія в рамках програми "Міцні регіони" виділить Україні 30 млн євро. Відповідно до підписаної угоди, ця допомога спрямована на підвищення стійкості України до гібридних загроз і дестабілізуючих ситуацій (таких як COVID-19 або ведення бойових дій).

Також Єврокомісія профінансує проект "Механізм розвитку громадянського суспільства в Україні" на суму 20 млн євро. В рамках цього проекту планується зміцнювати демократію в Україні.

Сторони підписали угоду про фінансування на 10 млн євро проекту "Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні". Документ передбачає розробку і реалізацію політики та заходів переходу до кліматично нейтрального, чистого і безпечного енергопостачання і споживання. Також у рамках проекту передбачається скорочення обсягів викидів парникових газів.

Читайте також: 22-ий саміт Україна – ЄС. Спільна заява учасників за підсумками зустрічі: тези

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини