RU

Україна повинна погасити $17 млрд валютних боргів за наступні два роки. Графік виплат

21.12.2020, 14:54
Україна повинна погасити $17 млрд валютних боргів за наступні два роки. Графік виплат - Фото
Національний банк України (Фото: пресцентр НБУ)

Виплати за валютним державним боргом у 2021-2022 роках перевищать $17 млрд. Про це йдеться в звіті про фінансову стабільність, опублікованому Національним банком України.

Згідно з графіком виплат, у 2021 році Україна повинна погасити $10 млрд зовнішніх боргів, у 2022 – $7 млрд. Пік виплат припаде на третій квартал 2021 року – близько $4 млрд.

Згідно зі звітом НБУ, економіка досить швидко відновлюється від наслідків весняних карантинних обмежень, завдяки стабільному внутрішньому попиту і сприятливій зовнішній кон'юнктурі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Можливість фінансування дефіциту державного бюджету 2021 року залежатиме від доступу до кредитів міжнародних фінансових організацій і зовнішніх приватних ринків капіталу, говориться в звіті.

Читайте також: Кризи в Україні не буде. МВФ знову повірив українській владі

Також НБУ зазначає, що фінансовий сектор успішно проходить корнакризу і достатньо виконує свої функції. Вперше в історії під час кризи банки не стали фактором поглиблення економічної нестабільності. Навпаки, вони підтримують бізнес і сприяють економічному зростанню, надаючи кредитні ресурси.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини