RU

Україна піднялася в рейтингу Doing business-2020

24.10.2019, 09:13
Україна піднялася в рейтингу Doing business-2020 - Фото
Фото: depositphotos.com

Україна піднялася на сім пунктів в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing business-2020 року, який щорічно публікує Всесвітній банк і зайняла 64-й рядок зі 190 країн.

Згідно з даними звіту Світового банку, в цьому році Україна поліпшила свої показники щодо 6 з 10 індикаторів, які враховуються фахівцями Світового банку при складанні рейтингу.

Як повідомляє прес-служба уряду, найбільший прогрес Україна продемонструвала за компонентом "Захист міноритарних акціонерів" (+27 пунктів) - завдяки відкриттю інформації про кінцевих бенефіціарів і компонентом "Отримання дозволу на будівництво" (+10 пунктів) - за рахунок усунення вимог до найму незалежного проектанта і інженера технагляду і ввівши систему онлайн-повідомлень, а також зменшення вартості дозволів на будівництво в межах Києва.

На підвищення позицій в рейтингу вплинули позитивні зміни з таких компонентів:

"Підключення до електромереж": спрощення підключення до електромереж і впорядкування технічних умов, а також впровадження географічної інформаційної системи. Також покращена надійність електропостачання, завдяки механізму компенсації відключення;

"Міжнародна торгівля": спрощення вимог до сертифікації окремих промислових товарів;

"Реєстрація майна": підвищення прозорості системи управління земельними ресурсами та спрощення реєстрації майна;

"Доступ до кредитів": покращено доступ до кредитної інформації через створення нового Національного реєстру кредитів в Національному банку України.

"Це позитивний сигнал для українських підприємців і "зелене світло" для іноземних інвесторів. Однак це тільки початок і ми продовжуємо роботу в цьому напрямку", - прокоментував результати рейтингу прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Рейтинг Doing Business - це щорічний рейтинг інвестиційної привабливості 190 країн світу, який складається Світовим банком. Звіт Doing Business складається за підсумками комплексного дослідження стану реформ в кожній країні за 10 ключовими індикаторами, які використовуються для аналізу економічних результатів і виявлення успішних реформ і оцінки їх ефективності. Індекс легкості ведення бізнесу Doing Business є важливим маркером для інвесторів при ухваленні рішення щодо інвестицій для тієї чи іншої країни світу.

Читайте російською: Украина поднялась в рейтинге Doing business-2020

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини