RU

Україна піднялася в міжнародному рейтингу якості доріг

23.11.2020, 16:39
Україна піднялася в міжнародному рейтингу якості доріг - Фото
Фото: Офіс президента

Україна піднялася на 20 позицій в загальному рейтингу "якості доріг" The Legatum Prosperity Index 2020 і займає 126 місце. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору в Facebook.

"У 2020 році Україна отримала +20 позицій в загальному рейтингу "якості доріг" – зараз займаємо 126-е місце. Це означає, що міжнародні експерти та аналітики позитивно оцінюють кроки країни в напрямку розвитку дорожньої інфраструктури", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У рейтингу "транспорт" Україна піднялася на 12 позицій (73 місце), в рейтингу "доступ до ринку і інфраструктура" – на 10 позицій (займає 77 місце).

"В цілому ж в рейтингу Індексу процвітання зараз Україна займає 92 позицію, таким чином отримавши +4 позиції проти 2019 року і +19 позицій проти 2018 року", – додали в Укравтодорі.

The Legatum Prosperity Index (Індекс процвітання) – інтегрований показник, який враховує економічне зростання країни, рівень освітньої системи, медицини, особистого добробуту і якості життя тощо. Його щорічно формує освітній аналітичний центр Legatum Institute.
  • У 2021 року Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) планує відремонтувати 7 000 км автодоріг державного значення.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини