RU

Україна отримає 450 млн євро на ремонт дороги Київ-Одеса і будівництво об'їзної Львова

25.08.2020, 17:02
Україна отримає 450 млн євро на ремонт дороги Київ-Одеса і будівництво об'їзної Львова - Фото
Фото: прес-служба Укравтодору

Верховна Рада ратифікувала Фінансову угоду "Європейські дороги України" між Україною та Європейським інвестиційним банком. Законопроект №0055, що передбачає надання Україні позики на 450 млн євро, підтримали 288 народних депутатів.

Як відзначають у Мінфіні, проект передбачає капітальний ремонт 314 км автомобільної дороги М-05 Київ - Одеса на територіях Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей і завершення будівництва транспортних розв'язок на вказаній дорозі.

Також заплановано будівництво Північного обходу Львова, загальною протяжністю 22,5 км. Нова дорога має з'єднати міжнародну трасу М-06/Е40 Київ-Львів-Чоп і міжнародні дороги від Львова до кордону з Польщею М-09/Е372, М-10 і М-11/Е40.

Кошти від ЄІБ будуть надані на таких фінансових умовах: мінімальна сума траншу - 20 млн євро; кількість траншів - 20; загальний період погашення позики - 25 років, включно з пільговим періодом - 5 років; процентна ставка відсотків - Euribor+спред, що буде визначатися окремо для кожного траншу.

  • У червні Укравтодор відзвітував про завершення ремонту на ділянках автодороги Київ-Одеса в Київській (15 км) і Черкаській (10 км) областях. Детальніше тут.
  • Північний  об'їзд Львова  має стати частиною транснаціонального коридору GO Highway, що з'єднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі в Гданську і Гдині. В Укравотдорі заявляли, що завдяки об'їзній знизиться навантаження на Південну дорогу Львова, зменшиться кількість транзитного транспорту через Львів, стане зручним транспортне з'єднання для жителів передмість, покращиться екологічна ситуація в регіоні.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини