RU

Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС

23.07.2020, 15:17
Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС - Фото
Фото: Денис Шмигаль/Facebook

Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Сьогодні уряд України в Брюсселі підписав меморандум і кредитну угоду з Єврокомісією, повідомляється у Facebook прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

"Спасибі європейським партнерам за рішучу підтримку нашої країни. Це важливий крок, який підтримує макрофінансову стабільність держави і спрямований на забезпечення добробуту українських громадян", - наголошується в повідомленні.

Прем'єр зазначив, що 1,2 млрд євро для України - це найбільший транш Єврокомісії у рамках "виняткової" програми макрофінансової допомоги, яка передбачена для 10 країн і спрямована на подолання негативних наслідків пандемії коронавірусу.

  • 12 травня Європарламент схвалив прискорений розгляд допомоги Україні на 1,2 млрд євро. Раніше рішення про надання макрофінансової допомоги 10 країнам, включно з Україною, підтримали посли ЄС. Гроші будуть доступні протягом 12 місяців і виплачуватимуться двома частинами. Максимальний середній термін погашення кредитів становить 15 років.
  • У квітні Євросоюз виділив Україні 190 млн євро для підтримки системи охорони здоров'я, малого і середнього бізнесу, а також для найбільш вразливих груп населення.
  • Наприкінці травня Єврокомісія від імені ЄС схвалила виплату Україні кредиту в розмірі 500 млн євро в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини