RU

Україна може залишитися без курятини через порядок використання кормів – ЄБА

09.03.2021, 18:34
Україна може залишитися без курятини через порядок використання  кормів – ЄБА - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

В Україні можуть заборонити продаж курятини, якщо не буде узгоджено указ про безпеку курячого м'яса. Відмовити в узгодженні документа мають намір у Держслужбі регулювання в сфері господарської діяльності, повідомляє пресслужба Європейської бізнес асоціації.

"Неузгодження даного нормативного акту призведе до фактично заборони реалізації м'яса птиці в Україні та за її межами. Ситуація може призвести до втрати поголів'я птиці, що може призвести до різкого і неконтрольованого зростання цін на цю категорію продуктів", – заявили в ЄБА.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Йдеться про указ Міністерства охорони здоров'я про внесення змін до максимально допустимих рівнів залишків ветеринарних препаратів у продуктах тваринного походження. Законом приводяться  показники безпеки м'яса у відповідність із європейськими нормами, зазначають в асоціації.

Зокрема, документ стосується дозволу на використання лікувальних харчових добавок для профілактики кокцидіозу.

"Дані кормові добавки не є шкідливими для людини (і використовуються в європейських країнах), проте дуже важливі для вирощування птиці, їх використовують протягом усього циклу її життя до 2-3 днів перед забоєм", – підкреслили в ЄБА.

LIGA.net  звернулася до Державної регуляторної служби з проханням прокоментувати ситуацію.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини