RU

Україна і Словаччина підписали угоду про повноцінне відновлення аеропорту в Ужгороді

24.09.2020, 12:07
Україна і Словаччина підписали угоду про повноцінне відновлення аеропорту в Ужгороді - Фото
Фото: Facebook аеропорту Ужгород

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій і його словацький колега з Міністерства транспорту і будівництва Андрій Долежал підписали двосторонню урядову угоду про відновлення аеропорту в Ужгороді. Про це Владислав Криклій написав у своєму telegram-каналі.

"Повноцінна робота аеропорту "Ужгород" буде відновлена. Тільки що разом із моїм словацьким колегою - міністром транспорту і будівництва Словацької Республіки Андрієм Долежалом підписали відповідну двосторонню угоду", написав міністр.

Криклій додав, що, нарешті, після стількох місяців простою "... ми з'єднаємо Закарпаття авіаційним повідомленням з іншими регіонами і з закордоном".

  • У травні 2019 року авіарейс Київ-Ужгород закрили через два місяці після запуску. Після цього аеропорт припинив роботу.
  • Перший регулярний рейс аеропорт Ужгород прийняв 15 березня 2019 року. Це був перший рейс за останні два з половиною роки (аеропорт не приймав регулярні рейси з червня 2016 року). До цього аеропорт приймав тільки чартерні та екстрені рейси.
  • 19 серпня Україна і Словаччина погодили відновлення роботи аеропорту Ужгород.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net тут тільки те, про що ви не можете не знати

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини