Україна і Білорусь скасували дозволи на перевезення

06.02.2020, 18:01
Україна і Білорусь скасували дозволи на перевезення - Фото
Фото: прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна і Білорусь домовилися про повну лібералізацію вантажних і пасажирських автомобільних перевезень

6 лютого міністр інфраструктури України Владислав Криклій та міністр транспорту і комунікацій Республіки Білорусь Олексій Авраменко підписали Протокол про внесення змін до міжурядової Угоди про міжнародне автомобільне сполучення від 17 грудня 1992 року. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"Протоколом передбачається звільнення від дозвільної системи автомобільних перевезень вантажів і пасажирів в нерегулярному сполученні", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Білорусь стала третьою країною, з якою підписана повна лібералізація вантажних перевезень. У травні 2016 року такий документ був підписаний зі Швейцарією, а в червні 2019 року - з Великобританією.

За словами Криклія - відсутність бар'єру у вигляді дозволів надає нові можливості не тільки для автомобільних перевезень, а й для розвитку товарообігу між країнами, а також зменшить фінансове навантаження для перевізників.

Тепер документ мають ратифікувати парламенти обох країн.

  • У жовтні 2019 року на Форумі регіонів України та Білорусі в Житомирі підписані кілька десятків договорів більш ніж на $500 млн.
  • За результатами восьми місяців 2019 року, основним імпортером картоплі до України була Білорусь - на $2,73 млн (32,07%).
  • У травні минулого року Україна, Білорусь і Литва домовилися про запуск нового контейнерного поїзда.

Читайте російською: Украина и Беларусь договорились об отмене разрешений на перевозки

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами