RU

Україна №1 в світі з використання криптовалют - Мінцифри

01.09.2020, 14:56
Україна №1 в світі з використання криптовалют - Мінцифри - Фото
Фото: depositphotos.com

Україна - лідер із застосування віртуальних активів серед населення. Про це сказано в повідомленні прес-центру Міністерства цифрової трансформації з посиланням на аналітику блокчейн-компанії The Chainalysis.

У міністерстві заявили, що українська спільнота блокчейн-розробників одна з найбільших в світі і входить в топ-3. За їх твердженням, в Україні високий рівень цифрової освіченості серед населення, а країна входить в топ-5 за безготівковими операціями в світі.

"В Україні немає фондового ринку і обмеженого доступу до світового ринку капіталів. Це робить використання криптовалют в Україні зручним", - відзначають в Мінцифри.

У міністерстві додали, що безліч українських підприємств займаються посередництвом на міжнародних маркетплейсах, де для розрахунку використовуються криптовалюти. Сприяє цьому обмеження законодавства і банківської системи в питанні міжнародних операцій.

У Мінціфри вважають, що ринок криптовалют в Україні розвинений, але більша його частина знаходиться в сірій зоні: це створює загрозу для держави, бізнесу і користувачів.

Читайте також: Дуров програв: суд заборонив випуск криптовалюта Telegram

The Chainalysis - аналітична блокчейн-компанія, яка надає аналітику і дані про блокчейн державним і фінансовим органам, а також учасникам ринку віртуальних активів. У своєму аналізі компанія брала до уваги: ​​вартість пересланих криптоактивів в розрахунку на душу населення; залишок криптоактивів  на гаманцях українських інтернет-користувачів; обсяг транзакцій P2P (з карти на карту), розрахований за паритетом купівельної спроможності; обсяг роздрібних транзакцій (до $10 000), розрахований за паритетом купівельної спроможності.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини